Oválné sauny

venkovní domeček se saunou

Oválné sauny

Jedinečné a v poslední době stále častěji vyhledávané řešení venkovní sauny. Výhodou oválných saun je jejich jednoduchá konstrukce z dřevěného 40mm masivu. Odpadá tak nutnost časově i řemeslně náročné montáže saunového domečku - stavby stěn z hranolů vyplňovaných vatou, překrývaných foliemi a pobíjených palubkami. O vše potřebné se v případě oválných saun postará ryze přírodní řešení, které díky svému tvaru navíc ušetří energii nutnou k vytopení sauny.

Druhou výhodou je možná absence betonové základové desky, která by při výstavbě saunového domečku neměla chybět. Oválným saunám postačí jen zpevněné, vodorovné podloží - zhutněný štěrk, zámková dlažba, ztracené bednění.

Ceník oválných saun

Každá sauna může být vybavena kamny na dřevo s komínem nebo kamny na elektřinu s externí regulací. Tloušťka dřevěné stěny sudu je 40 mm.

Sauny dodáváme v demontovaném stavu, rozebrané na jednotlivá prkna, zabalené na paletě. Díky tomu je možné jednotlivé díly odnosit na hůře přístupná místa a saunu až zde následně smontovat, bez nutnosti použití těžké techniky/jeřábů, které se ne vždy dostanou všude tam, kam je potřeba.

Zajišťujeme zaslání po celé ČR. Sestavení je možné svépomocí, ke každé sauně je dodáván tištěný montážní návod.

Též nabízíme dodání včetně námi provedené odborné montáže.

Sauny jsou dodávány bez vnějšího nátěru. Doporučujeme sauny ošetřit vnějším ochranným nátěrem a tento v pravidelných intervalech (zhruba 1x ročně) opakovat. 

Topidlo, doprava a montáž nejsou obsaženy v ceně. Pro vyhotovení cenové nabídky dodání včetně dopravy a montáže nás neváhejte kontaktovat. Uvedené ceny jsou včetně 21 % DPH.

Dodací termín zhruba 2 měsíce.


Oválná sauna 410x240 cm

Oválná sauna je rozdělen na 2 místností - předsíňku/šatnu a saunu. Prvně se vchází do předsíňky s lavicemi, samotná sauna je oddělená celoskleněnými dveřmi jako další samostatná místnost.

Možné dodání včetně venkovní terasy nebo bez terasy. Podle toho se liší kapacita sauny - pro 4 osoby nebo 6 osob (terasa je na úkor vnitřního místa sauny).

Materiál sudu smrk, lavice thermowood, venkovní dveře dřevěné s oknem a se zámkem, vnitřní dveře celoprosklené z kaleného skla v odstínu bronz s magnetickou západkou, černá střešní šindel.

bez kamen 151 250 Kč vč. DPH

(kamna na elektřinu 9 000 - set kamen na dřevo 41 000 Kč vč. DPH)

Technické parametry

Šířka sauny 410 cm

Hloubka sauny 240 cm

Výška sauny 230 cm

Rozměr balení 240 x 120 x výška 200 cm

Hmotnost 1400 kg

Tloušťka stěn 40 mm

Rozměr dveří 1710 mm x 707 mm

Kapacita osob 4 nebo 6, podle provedení

Doprava

1) Zaslání demontované sauny, rozebrané a zabalené na paletě, přepravní společností. S dopravcem lze domluvit přesný termín doručení. Cena dopravy je individuální podle adresy doručení a bude účtována dle ceníku dopravce.

2) Dodání sauny s montáží - saunu přivezeme, vyložíme, po dílech odnosíme na místo určení a smontujeme, zapojíme a předáme nachystanou k užívání = dodání na klíč. Předpokládaná doba montáže této sauny jsou 4 dny.


Oválná sauna 5x4 m

Oválná sauna je rozdělena na 4 místností - odpočinkovou místnost, šatnu, sauna a skládek. Prvně se vchází do odpočinkové místnosti se stolem a lavicemi, samotná sauna je oddělená další místností - šatnou. Šatna a sauna mají celoprosklené dveře, ostatní dveře jsou dřevěné. Venkovní dveře jsou se zámkem.

Vnitřní prostor sauny je 240x240 cm. Vhodná pro až 6 osob.

Materiál sudu smrk (možné dodání v úpravě smrk thermowood), lavice thermowood,  černá střešní šindel.

bez kamen 266 200 Kč vč. DPH

(kamna na elektřinu 9 000 - set kamen na dřevo 41 000 Kč vč. DPH)

Technické parametry

Šířka sauny 406 cm

Hloubka sauny 485 cm

Výška sauny 230 cm

Tloušťka stěn 40 mm

Rozměr dveří 1710 mm x 707 mm

Kapacita osob 6

Doprava

1) Zaslání demontované sauny, rozebrané a zabalené na paletě, přepravní společností. S dopravcem lze domluvit přesný termín doručení. Cena dopravy je individuální podle adresy doručení a bude účtována dle ceníku dopravce.

2) Dodání sauny s montáží - saunu přivezeme, vyložíme, po dílech odnosíme na místo určení a smontujeme, zapojíme a předáme nachystanou k užívání = dodání na klíč. Předpokládaná doba montáže této sauny je 6 dní.

Jaká sauna by se líbila Vám?

Napište nám to. Ozveme se Vám zpět co nejdříve.